Warsztaty – Jak pozyskać pracodawcę?

28 listopada młodzież z klas IV technikum naszej szkoły, wzięła udział w warsztatach z zakresu doradztwa zawodowego „Jak pozyskać pracodawcę?”. W trakcie zajęć, prowadzonych przez trenerów HR, uczniowie mogli zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności na temat przygotowania dokumentów aplikacyjnych i autoprezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Liderem jednej z grup warsztatowych został Roman Konopski ucz. kl. IV TG, który za swoją aktywność i kreatywne myślenie otrzymał tablet. Organizatorami warsztatów była Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna i Biuro Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Cenne wskazówki trenerów już niedługo uczestnicy warsztatów będą mięli okazje sprawdzić w praktyce, gdy po ukończeniu szkoły staną się pełnymi uczestnikami rynku pracy.

dsc_0121a