Praktyki zawodowe w ramach projektu Erasmus+

Nicola Samela, Szymon Słonina, Marcin Rojek i Krystian Karabinowski z klasy II tf oraz Krzysztof Burka, Krzysztof Michalewicz, Marcin Kaczor i Jakub Dębiec z klasy III tf Technikum Nr 1 w Głogowie 3 kwietnia 2016 r wyjadą  na praktyki zawodowe do Niemiec w ramach projektu pn. „DZISIAJ DOŚWIADCZENIE – JUTRO ZATRUDNIENIE – ZAGRANICZNE PRAKTYKI ZAWODOWE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ POWIATU GŁOGOWSKIEGO” finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus +.

Uczniowie spędzą za granicą cztery tygodnie, w czasie których będą zdobywać praktyczne umiejętności zawodowe tak bardzo wymagane obecnie na rynku pracy, a także będą brali udział w kursie języka niemieckiego. Zdobyte kwalifikacje zostaną potwierdzone międzynarodowym certyfikatem.

Więcej informacji opublikujemy po zakończeniu praktyk.