Konkurs techniczny

W dniu 16 grudnia 2011 roku w Zespole Szkół im. Jana Wyżykowskiego odbył się finał IX Konkursu Technicznego. Do finału przystąpiło 19 uczniów gimnazjum głogowskich. Laureaci konkursu:

• I miejsce Małgorzata Burkiewicz Gim nr 1 w Głogowie
  • II miejsce Filip Sawczak Gim nr 5 w Głogowie
  • III miejsce Anna Barszczyk Gim nr 4 w Głogowie
  • IV miejsce Karol Szumiński Gim nr 4 w Głogowie
  • V miejsce Michał Krzyszkowski Gim nr 5 w Głogowie

Uroczystego ogłoszenia wyników oraz wręczenia nagród dokonali dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie p. Stefania Karmarzewska oraz starosta Powiatu Głogowskiego pan Rafael Rokaszewicz Nagrody ufundował KGHM Polska Miedź S.A.

VII Konkurs Techniczny odbył się w dniu 26 lutego 2010 r. Patronat nad konkursem objęli p. Starosta Anna Brok oraz prezes KGHM p. Herbert Wirth. W rywalizacji wzięło udział 22 uczniów Gimnazjów nr 1, 3, 4, 5 oraz Gimnazjum w Jerzmanowej. Wszyscy wykazali się ogromną wiedzą. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce Joanna Burkiewicz gimn. nr 4 w Głogowie
II miejsce Filip Sidorowicz gimn. Nr 4 w Głogowie