I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Prawach Konsumenta

W dniu 15 marca w Zespole Szkół Ekonomicznych odbyła się uroczysta gala podsumowująca I edycję Powiatowego Konkursu Wiedzy o Prawach Konsumenta pod patronatem Starosty Głogowskiego. Udział w nim wzięły 10-osobowe reprezentacje sześciu głogowskich szkół ponadgimnazjalnych. Przed konkursem w formie testu wiedzy zostały zorganizowane dwa spotkania szkoleniowe z Panią Gabrielą Adamus – Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów. Nasza szkoła była reprezentowana przez uczniów z klasy II TG, którzy zaprezentowali się kompetentnie i godnie, a  Natalia Kaczanowska zajęła w tym konkursie I miejsce (ex aequo z P. Bigdą i D. Nowakiem z I LO)!

Jesteśmy bardzo dumni z udziału uczniów naszej szkoły oraz poziomu ich wiedzy konsumenckiej i jeszcze raz gratulujemy Natalii Kaczanowskiej oraz pozostałym uczestnikom. Opiekę nad konkursem sprawował Piotr Lenort, któremu było bardzo miło współpracować z takimi uczniami.