Wycieczka na Politechnikę Wrocławską

25 października 2013 roku uczniowie naszego technikum z klas II TH i III TH uczestniczyli w wyjazdowych zajęciach laboratoryjnych zorganizowanych przez pracowników naukowych Wydziału Mechanicznego w Instytucie Technologii Maszyn i Automatyzacji Politechniki Wrocławskiej. Warsztaty pt. „Współczesne metody pomiarów elementów maszyn” umożliwiły zapoznanie uczestników z podstawowymi wiadomościami z zakresu współrzędnościowych technik pomiarowych stosowanych w metrologii, natomiast laboratorium pt. „Technologie przyrostowe – fabryka na biurku” wprowadziło naszych uczniów w niesamowity świat drukarek 3D.

Wyjazd zorganizowany był w ramach projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

 

Zdjęcia dostępne są TUTAJ.