Nowy kierunek technik automatyk

Rys.3 Ulotka  W dzisiejszy czasach trudno jest sobie wyobrazić halę produkcyjną bez maszyn z szybko poruszającymi się taśmami, na których przebiega proces produkcyjny. Ogromne ramiona robotów układają półprodukty na taśmach, a następnie zdejmują gotowe wyroby lub przemieszczają je w inne miejsce. To właśnie automatycy zajmują się tym, aby takie maszyny pracowały bez zarzutu. Zajmują się montażem i uruchamianiem urządzeń automatyki przemysłowej, a później ich przeglądami, konserwacją i, jeżeli jest taka konieczność, naprawą.

a

Chcąc stale podnosić atrakcyjność kształcenia zawodowego w Zespole Szkół im. J. Wyżykowskiego w Głogowie i podążając za najnowszymi trendami proponujemy nowy kierunek kształcenia zawodowego – technik automatyk.

a

Zawód ten doskonale wpisuje się w zakres kształcenia w naszej szkole i stanowi dopełnienie istniejących już kierunków związanych z przemysłem wydobywczym, a jednocześnie pozwoli przyszłym absolwentom nabyć wiedzę i umiejętności umożliwiające podjęcie pracy w zaawansowanych technologicznie zakładach produkcyjnych związanych nie tylko z górnictwem.

a

Dzięki nawiązanej współpracy z Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A. oraz przy wsparciu KGHM Polska Miedź S.A. możemy zaoferować nowoczesny i przyszłościowy kierunek kształcenia, wychodzący naprzeciw oczekiwaniom szerokiej gamy pracodawców.

a

W trakcie nauki zapewniamy możliwość odbycia miesięcznych praktyk zawodowych w zakładach skupionych w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej lub należących do KGHM Polska Miedź S.A.

a

Nie przegap swojej szansy na zdobycie nowoczesnego i praktycznego zawodu!!!

 

Rys.4 Ulotka Rys.2 Ulotka