Medalowe starty naszych uczniów

Lekkoatleci z naszej Szkoły startowali w szeregu zawodach rangi mistrzowskiej. Na mistrzostwach Dolnego Śląska U-16 (młodzik do lat 15) w Karpaczu złote medale wywalczył Amadou Diallo w biegu na 110 m przez płotki osiągając najlepszy wynik w kraju – 14,84 s oraz Adrian Kołodziej w nowej konkurencji jaką jest wieloskok.

a

W Jeleniej Górze stratowali juniorzy U-18 gdzie Szymon Cieślak zdobył srebrny medal w trójskoku i brązowy medal w skoku w dal, a srebro przywiózł Daniel Chamioło zdobyte w skoku wzwyż. Tydzień później, w Zielonej Górze, Daniel Chamioło  ustanowił rekord życiowy w skoku wzwyż osiągając wynik 180 cm.

a

Na mistrzostwach Polski w Słupsku I miejsce i tytuł mistrzowski zdobył, nie dając szans rówieśnikom z kraju, Amadou Diallo w biegu na 110 m przez płotki, a Adrianowi Kołodziejowi zabrakło 0,7 s aby awansować do biegu finału.

Amadou Diallo oraz Adrian Kołodziej bardzo mocno przyczynili się także do zajęcia wysokiego, piątego miejsca, w głogowskiej sztafecie 4×100 m, ustanawiając nowy rekord Głogowa.

a

a