Halowe zawody lekkoatletyczne

W  serii międzynarodowych lekkoatletycznych startów  na hali brali udział nasi uczniowie. W niemieckim Cottbus zwyciężył Rafał Burzak w skoku w dal – 6,60 m a Cezary Skawiński był w finale z wynikiem – 5,55 m

W czeskim Jabloncu odbył się międzynarodowy mityng lekkoatletyczny oraz halowe mistrzostwa Dolnego Śląska

Junior  Rafał Burzak zwyciężył w trójskoku z seniorami czeskim,  w finale  Cezary Skawiński Filip Stróżyk i Piotr Wiktor ustanowili rekordy życiowe w trójskoku, na 3000m biegała  Urszula Olejniczak i zajęła b. dobre III m.

Mistrzem Dolnego Śląska juniorów w skoku w dal i trójskoku został Rafał Burzak z III a z świetnym wynikiem 6,79 m w skoku w dal, brązowy medal wywalczył Cezary Skawiński I tf  w trójskoku wśród juniorów mł. – 11,31 m.