Biegi sztafetowe pod dyktando naszych uczniów

IV „Bieg Papieski” organizowany przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie przeszedł do historii. Jak w poprzednich wygrywali nasi uczniowie. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych szans nie dał swoim kolegom z innych głogowskich szkół Bartosz Szymczak z kl. II tg. Bardzo miłą niespodziankę sprawiła Natalia Kotlarz z klasy I b wygrywając po wspaniałym finiszu w kategorii dziewcząt.

Z rąk Starosty Głogowskiego oboje otrzymali wspaniałe puchary które niewątpliwie będą pamiątką z czasów szkolnych w przyszłości.

Tradycyjny już XXXI bieg o ”Lampkę Górniczą” w Lubinie zgromadził na głównym dystansie 10 km zgromadził ponad 1,5 tyś uczestników. W czołówce bieg ukończyli  nasi uczniowie.

W kategorii open kobiet na 21 m sklasyfikowana została Ula Olejniczak a wśród mężczyzn Bartek Szymczak na 63 pozycji.

W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych i górniczych Grzegorz Wojnowski zajął II miejsce.