IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Prawach Konsumenta

Jak co roku w marcu w Zespole Szkół Ekonomicznych w Głogowie miał miejsce Powiatowy Konkurs Wiedzy o Prawach Konsumenta.

Wzięły w nim udział 5-osobowe reprezentacje wszystkich szkół średnich z powiatu głogowskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2B: Michalina Dereń, Zuzanna Janiczek, Kinga Pioterczak, Alan Leciej oraz Krystian Łoza. 15 marca, w trakcie podczas obchodów Światowego Dnia Konsumenta odbyła się uroczysta gala i nastąpiło ogłoszenie wyników. Miło nam poinformować, że Kinga Pioterczak została nagrodzona wyróżnieniem, natomiast cała reprezentacja zajęła III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się godnie, udowadniając, że jeśli się czegoś podejmują, to czynią to naprawdę dobrze – poznali przy tym wszelkie prawa konsumentów, którymi przecież wszyscy jesteśmy na co dzień.

Opiekunem uczniów był p. Piotr Lenort.

a