Finał Dolnośląski Licealiady Młodzieży w siatkówce Dziewcząt

Finał Dolnośląski Licealiady Młodzieży w siatkówce Dziewcząt odbył się 28.02.2019 w Świdnicy. W półfinale zespół z „Wyżyka” zagrał z gospodarzem ZSE Świdnica i po ambitnej walce uległ 2:0 (25:19, 25:21). W meczu o trzecie miejsce z ZSP Lubań nasze siatkarki po wielu zwrotach akcji wygrały 2:1 (25:18, 23:25, 15:12). Wynik bardzo cieszy, ponieważ jak rok temu nasza szkoła stanęła na podium wśród najlepszych w województwie dolnośląskim. Kapitan Martyna Szymańska została MVP naszego zespołu.

a

Skład kadry meczowej:

Oliwia Michalska,

Wiktoria Hajduk,

Hanna Bielawa,

Klaudia Bartkowiak,

Natalia Michalewicz,

Malwina Wierzbicka,

Iga Gajewska,

Weronika Zelewska.

 

Wielkie gratulacje za osiągnięty wynik sportowy.

 

Końcowy wynik:

Miejsce 1: Liceum Ogólnokształcące nr 2 we Wrocławiu,

Miejsce 2: Zespół Szkół Ekonomicznych w Świdnicy,

Miejsce 3: Zespół Szkół im. J. Wyżykowskiego w Głogowie,

Miejsce 4: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. A. Mickiewicza w Lubaniu.

a