XVII Międzywojewódzki Górowski Konkurs Informatyczny

Dnia 6 kwietnia 2017 r. odbyły się eliminacje finałowe XVII Międzywojewódzkiego Górowskiego Konkursu Informatycznego organizowanego przez Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno Pedagogicznego w Górze.

Eliminacje finałowe przebiegały w dwóch kategoriach:

  • rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem programów użytkowych,
  • rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem języków programowania.

a

W wyniku pracy komisji ustalono następujące wyniki finału XVII Międzywojewódzkiego Górowskiego Konkursu Informatycznego: W kategorii rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem programów użytkowych:

I miejsce Marcin Michalski kl. IV TG oraz II miejsce Dawid Jastrzębski kl. IV TG.

a

GRATULUJEMY!

a

Uroczyste podsumowanie XVII Międzywojewódzkiego Górowskiego Konkursu Informatycznego odbędzie się 21 kwietnia 2017 roku o godzinie 14.00 w siedzibie PCDN i PPP w Górze przy placu Bolesława Chrobrego 27.

a

09xviimgki 10xviimgki

12xviimgki